Jaką zmywarkę do zabudowy wybrać?

Jaką zmywarkę do zabudowy wybrać?

W ostatnich latach zmywarka stała się niezbędnym wyposażeniem każdego mieszkania. Nic w tym dziwnego, zapewnia nie tylko wygodę, ale również oszczędność wody. Wybór odpowiedniego modelu nie jest łatwy. Odpowiednia zmywarka powinna być nie tylko dopasowana do aranżacji kuchni, ale także ilości domowników i indywidualnych potrzeb. Dowiedz się jaką zmywarkę wybrać.

1. Cicha i nowoczesna zmywarka Whirlpool WIC 3C23 PEF
2. Oszczędna i niezawodna zmywarka Bosch SMV46LX73E
3. Podsumowanie

Cicha i nowoczesna zmywarka Whirlpool WIC 3C23 PEF

Zmywarka znanej firmy Whirlpool to model do zabudowy ze zintegrowanym panelem. Oznacza to, że wpasuje się do aranżacji różnego typu.
Whirlpool WIC 3C23 PEFodznacza się na rynku nowoczesnością. Posiada silnik inwerterowy, który redukuje hałas. Cicha praca to jednak niejedyny atut urządzenia. Innowacyjne rozwiązania umożliwiają również oszczędność energii. To zatem doskonały wybór dla osób, które cenią spokój, a przy tym lubią ekologiczne rozwiązania.
Zmywarka posiada elektroniczny wyświetlacz, dzięki czemu jest łatwa i intuicyjna w obsłudze.
Dodatkową zaletą urządzenia jest szuflada na sztućce, która ułatwia czyszczenie niewielkich akcesoriów kuchennych. Uwagę zwracają również regulowane kosza na naczynia, co pozwala na umycie nawet dużych garnków czy patelni.
Whirlpool WIC 3C23 PEF posiada 8 automatycznych programów, w tym tryb nocny, który odznacza się zmniejszoną liczbą wibracji oraz hałasu. Funkcja funkcję PowerClean Pro to natomiast rozwiązanie do szczególnie zabrudzonych naczyń. Specjalne dysze kierują silny strumień wody na zabrudzone miejsca, dzięki czemu nawet zaschnięty brud jest usuwany bez problemów, a naczynia nie wymagają wcześniejszego namaczania. Zmywarka ma wielkość 59,5 x 82 x 57 cm.
Zużycie wody to 10 litrów na cykl.

Oszczędna i niezawodna zmywarka Bosch SMV46LX73E

Urządzenia marki Bosh cenione są za niezawodność. Zmywarka Bosch SMV46LX73E to urządzenie do zabudowy z klasą energetyczną A++. Wymiary urządzenia to 59,8 x 81,5 x 55 cm. Urządzenie posiada diodowy wyświetlacz LED.
Komfort zmywania zapewnia możliwość załadowania jedynie połowy zmywarki. Urządzenie w takiej sytuacji pobierze mniejszą ilość wody i energii. Zamiast w koszu sztućce drobne akcesoria kuchenne umieścić w szufladzie, co ułatwia załadowanie zmywarki. Dodatkowo sensor załadunku dopasowuje ilość wody do ilości mytych naczyń. W normalnym cyklu urządzenie zużywa jedynie 7,5 litra wody.
To zatem rozwiązanie dla osób, które poszukują elastycznych, a jednocześnie efektywnych rozwiązań, a dodatkowo cenią oszczędność czasu i pieniędzy oraz ochronę środowiska. Czas mycia skrócić można również dzięki funkcji VarioSpeed Plus, która skraca czas płukania o 66%.
Utrzymanie czystości w zmywarce ułatwia natomiast funkcja Machine Care. Dzięki temu jedynie używając detergentu do naczyń, usunąć można również brud i osad z komory i systemu wodnego.
Urządzenie Bosch SMV46LX73E posiada również bezszczotkowy silnik, który gwarantuje cichą pracę urządzenia.
Dodatkowy atut to wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem.

Podsumowanie

Wybór zmywarki do domu nie jest łatwy. Ważna jest zarówno wielkość i pojemność urządzenia, jak i funkcjonalność. Zmywarki Whirlpool WIC 3C23 PEF i Bosch SMV46LX73E wyposażone są w nowoczesne funkcje, co zapewnia oszczędność czasu poświęconego na mycie naczyń, oraz pieniędzy. Urządzenia sprawdzą się również w kuchniach osób, które nie chcą mieć negatywnego wpływu na środowisko i cenią ekologiczne, a jednocześnie efektywne rozwiązania.