Modne drzwi harmonijkowe

Modne drzwi harmonijkowe

Oddzielenie pomieszczeń lub wydzielenie w nich stref, to bardzo ważna rzecz. Pozwala to zwiększyć funkcjonalność niewielkich przestrzeni i zyskać więcej prywatności. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na klasyczne drzwi skrzydłowe. Zajmują sporo miejsca, które bywa niezwykle cenne. Jakie rozwiązanie przychodzi nam z pomocą? Oczywiście drzwi Harmonijkowe. Kiedyś, kojarzone jedynie z plastikową ikoną kiczu. Dziś, bardzo modne rozwiązanie, polecam nowoczesne drzwi w sklepie: https://www.bricoman.pl/drzwi-okna-stolarka/drzwi-skrzydla-wewnetrzne-oscieznice-harmonijkowe/drzwi-harmonijkowe

NOWOCZESNA STYLISTYKA

Drzwi harmonijkowe, możemy znaleźć obecnie w wielu wariantach kolorystycznych; Od śnieżnej bieli, przez naturalne drewno, aż po wyraziste wersje kolorystyczne w odcieniach czerwieni czy błękitu. Dodatkowo, mogą być wykonane zarówno z drewna naturalnego jak i wysokiej jakości, wytrzymałego plastiku. Dzięki wielu wariantom stylistycznym, świetnie dopasujemy drzwi, do swojego wnętrza. Poza kolorystyką i materiałem, możemy wybrać czy mają być jednolite, czy też marzą nam się wzory z wypełnieniem szklanym, pleksi czy kasetonu.

FUNKCJONALNOŚĆ

Poza wzornictwem, bardzo ważną rolę odgrywa funkcjonalność. Czym się kierować w wyborze drzwi składanych? Przede wszystkim ich przeznaczeniem. Jeśli wybieramy drzwi do łazienki, ważną cechą jest wodoodporność. Pozwoli to cieszyć się wyborem długi czas. Nie zaskoczy nas odchodząca okleina, lub inne niespodzianki. Ponadto, takie modele są wyposażone często w zamek magnetyczny lub zasówkę, zapewniając nam maksimum prywatności.

Jeśli chcemy podzielić dużą przestrzeń, na przykład oddzielić jadalnię od salonu, warto zastanowić się nad wyborem drzwi dwuskrzydłowych.

Szeroka gama wariantów, pozwala dopasować stylistykę drzwi do każdego, nawet eleganckiego wnętrza. To także świetny pomysł na oddzielenie garderoby od sypialni. Drzwi łamane, prezentują się o niebo lepiej, niż materiałowa zasłona.

Jeśli nie znajdziemy w żadnej ofercie drzwi, odpowiadających wymiarami naszym potrzebom, nic straconego. Możemy zlecić wykonanie takich drzwi na zamówienie, lub zmodyfikować modele dostępne od ręki. U obsługi sklepu lub producenta, zawsze otrzymamy fachową poradę, która pomoże nam dokonać prawidłowego wyboru.

ŁATWOŚĆ MONTAŻU

Drzwi składane mają jeszcze jeden, znaczący plus. Nie wymagają kucia ścian i temu podobnych, skomplikowanych zabiegów. Do ich montażu, wystarczy wkrętarka, śrubokręt i poziomica. Producenci dołączają do zakupu instrukcję montażu wraz ze wszystkimi potrzebnymi elementami. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy poradzimy sobie z tym zadaniem sami, praktycznie zawsze, mamy